Typy: Podbeskidzie – Ruch

Przed nami niedzielne spotkania T-Mobile Ekstraklasy. O godzinie 15:30 zostaną rozegrane równolegle dwa mecze – Śląsk – Zawisza oraz Podbeskidzie Ruch. Postaramy się Wam podpowiedzieć, w jaki sposób rozprawić się z kursami na te wydarzenia. Zaczniemy od tego drugiego meczu.

Oba zespoły nie zdobyły jeszcze w tym sezonie punktów i zanotowały po dwie porażki. Będzie to zatem okazja do poprawienia swojej sytuacji w ligowej tabeli. Na pewno większość z Was będzie skłaniało się ku postawieniu na gospodarzy, mając na uwadze fakt, iż Ruch gra w europejskich pucharach i czeka go trudny rewanż z fB Esbjerg.
Oczywiście jest to poniekąd logiczne rozumowanie. „Niebiescy” nie mają szerokiej kadry, a trener Kocian powinien dać oszczędzić kilku czołowych zawodników. To wymusza na nim grę młodymi piłkarzami z głębokich rezerw, ale dopóki nie poznamy ostatecznego składu możemy tylko gdybać.

bilans bezpośrednich meczów wskazuje zdecydowanie na Ruch. Podbeskidzie wygrało tylko raz u siebie z chorzowskim zespołem i miało to miejsce ponad 10 lat temu. „Niebiescy” potrafią grać w Bielsku i kto wie czy i tym nie pokusza się o jakąś zdobycz punktową – choćby remis. Pachnie nam tu underem 2,5 i dlatego w tym kierunku nastawialibyśmy naszych czytelników. W grę wchodzi także opcja X do przerwy czy 1 DNB – zakład bez remisu. Może na tych opcjach powinniśmy się skupić.

Sugerowane typy:

Podbeskidzie – Ruch: 1 zakład bez remisu/ under 2,5/ X do przerwy

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.