Typy: Podsumowanie niedzieli na TP

Typy dnia: 5/7

Dwa błędy, z których jeden można zaliczyć w kategoriach sporej niespodzianki. Mianowicie, Celtic przegrał u siebie z rewelacją ligi – Hamilton, nie strzelając nawet gola. Gdybyśmy sięgnęli do statystyk, to sytuacja, gdy „The Boys” nie zdobywają bramki u siebie, zdarza się naprawdę rzadko ! Poza tym rumuńska Astra dosyć niespodziewanie przegrała u siebie z Constantą.

Overy: 4/5

Trzeci dzień z rzędu mieliśmy wysoką skuteczność – 80% i po raz kolejny zabrakło tylko jednej bramki do pełni szczęścia. Nietrafiony okazał się over w meczu Borussii M’Gladbach z Mainz, ale jeśli ktoś oglądał ten mecz, to zapewne pamięta sytuację Raffaela przy stanie 1:1, kiedy to zawodnik gospodarzy nie trafił niemal do pustej bramki, a komentatorzy niemieckiej stacji przez dłuższy czas zastanawiali się, jak piłka nie wpadła do siatki !

Ryzyk-Fizyk: 4/5

Musimy przyznać, że to nasz najlepszy dzień jeśli chodzi o tę kategorię. W zasadzie to zabrakło nam tylko jednej bramki, aby uzyskać 100% przy bardzo wysokich kursach ! Zurich prowadził z Vaduz do przerwy 3:0 i grał z przewagą jednego zawodnika. Sami nie wiemy, dlaczego przez 45 minut nie udało się jeszcze raz wpisać na listę strzelców.