Typy siatkarskie: Środa 29.10.

Zapraszamy na trzy typy na środowe mecze PlusLigi. Siatkówka na stałe zagości na naszych łamach, jeśli do końca miesiąca będzie miała wzorową skuteczność.

18.00 – Transfer Bydgoszcz – BBTS Bielsko-Biała

Typ: BBTS wygra co najmniej jednego seta (handicap +2.5)
Kurs: 1.85

Na początek zaglądamy dziś do Bydgoszczy, gdzie miejscowy Transfer zmierzy się z BBTS-em Bielsko-Biała. Zdecydowanym faworytem są dziś Bydgoszczanie, którzy mają w swoich szeregach bardzo skutecznych Jakuba Jarosza i Konstantina Cupkovicia, ale myślę, że dziś to nie wystarczy na solidną pierwszą szóstkę gości i nie uda się gospodarzom wygrać bez straty seta. W drużynie BBTS-u ostatnio bardzo dobry mecz rozegrał Jose Luiz Gonzalez i mam nadzieję, że Argentyńczyk także i dziś pokaże pełnię swoich dość wysokich umiejętności i poprowadzi zespół do wygrania seta. Oby.

18.00 – Effector Kielce – Cuprum Lubin

Typ: 2
Kurs: 1.56

Teraz zerkamy do Kielc, gdzie jedna z najsłabszych drużyn PlusLigi zmierzy się z tegorocznym beniaminkiem z Lubina. Pojedynek zespołu, który kompletnie nie radzi sobie w tym sezonie i wszystkie sześć dotychczasowych spotkań przegrał, czyli Effectora z Cuprumem, który świetnie radzi sobie, jak na dość niedoświadczony zespół i zajmuje obecnie ósme miejsce w tabeli z trzema zwycięstwami na koncie. Kielczanie chcą w końcu wygrać przed własną publicznością, ale dziś będzie im bardzo ciężko i mamy nadzieję, że im się nie uda.

20.30 – Cerrad Czarni Radom – PGE Skra Bełchatów

Typ: Skra wygra 3:0
Kurs: 1.65

I na koniec dnia siatkarski deser, czyli pojedynek Cerradu Czarnych Radom z PGE Skrą Bełchatów. Stawiamy, że będzie to dość szybki mecz i Bełchatowianie wygrają go bez straty seta. Goście mają obecnie świetną serię pięciu meczów wygranych po 3:0. W całym tym ligowym sezonie ich bilans setów to 18:1, imponujące. Warto również wspomnieć, że po kilku dniach przerwy do gry wraca będący w świetnej formie Mariusz Wlazły. Mam nadzieję, że Cerrad ku niezadowoleniu kibiców zgromadzonych na hali zostanie dziś zdemolowany przez kroczących od zwycięstwa do zwycięstwa siatkarzy Skry i ten siatkarski deser skończy się wynikiem 3:0.