Typy tenis: Radwańska – Woźniacki. Stawiamy na Agę!

Jak dla mnie za duży ten kurs na Agę, można wiele mówić, że wygrała dzięki Kvitovej, przez błędy Czeszki, ale bez przesady. Petra musiała się nabiegać za sprawą dobrej postawy Agi i najzwyczajniej w świecie miała dość tego meczu.

Aga jak zawsze – regularność jest, serwis nie był aż taki słaby i trzeba przyznać, że w ostatnim czasie jest on lepszy nić choćby rok temu. Karolina serwis ma może minimalnie lepszy, ale nie na tyle dobry, by Agnieszka nie miała przy nim szans na “brejka”.

Jednak głównym powodem, dla którego stawiam na Polkę jest fakt, że Woźniacka w tym meczu będzie musiała atakować. W meczu z Szarapową broniła się, czekała na błędy lub kontrowała siłę Rosjanki. Tutaj sytuacja będzie odwrotna, a nie jestem pewny o jej zdrowie jeśli chodzi o nogi. Robi przygotowania do maratonu, w pierwszym meczu niesamowicie się nabiegała i “nawyciągała” do piłek. Na koniec sezonu to spore obciążenie.

Dodatkowo jej forma nie była jakaś super i nie sądzę, by tutaj nagle wystrzeliła. Wygrała dzięki Szarapowej, Rosjanka była słaba, a i tak Dunka straciła seta. Jak dla mnie w tym meczu to właśnie Polka, ta prawdziwa, będzie bardziej regularna i będziemy się cieszyć z drugiego zwycięstwa naszej reprezentantki.

Radwańska – Woźniacki 1 @ 2,10 w Bet365