Typy tenis: Kvitova – Radwańska

Ten pojedynek chyba najbardziej nas zaciekawi. Agnieszka zmierzy się z Petrą Kvitovą i jak dla mnie wcale nie jest bez szans. Nie mówię, że od razu ten mecz wygra, ale jednak jest to topowa zawodniczka i już raz sobie poradziła z Czeszką.

Mówi się, że Aga nie umie grać z leworęcznymi tenisistkami, ale patrzę na wyniki właśnie z Kvitovą podczas WTA Finals i w każdym z 3 meczów Aga linię pokryła, a raz nawet wygrała. Agnieszka bez formy, ale jest to tenisistka inteligentna, która potrafi wykorzystać nadarzające się sytuację i jest znacznie lepsza w sytuacyjnych piłkach.

Czeszka wiadomo, ręki nie wstrzymuje i dużo zależy od dnia. Niby jest w formie, ale dla mnie nie jest to taka tenisistka, który trzyma wysoką formą nie wiadomo ile. Wygrany Wimbledon, na US Open słabiej, genialnie w Azji i jak dla mnie Singapur znak zapytania.

Na pewno wie, że może tutaj wiele, że ma spore szanse nawet na utarcie nosa Williams i moim zdaniem będzie jej to nieco przeszkadzać w grze. Prestiż spory, wie z czym to się je, ale Aga również. Jak dla mnie Polka powalczy i to solidnie!

Mój typ:
Kvitova – Radwańska(+4,5g)  2 @ 1,76