Typy tenisowe: Albert Ramos-Vinolas – Laslo Djere

Typy tenisowe

Zaczynamy turniej główny Rolanda Garrosa i w pierwszym dniu tego klimatycznego turnieju weźmiemy na tapetę spotkanie Alberta Ramosa-Vinolasa i Laslo Djere. Minimalnym faworytem według bukmacherów jest Serb.

Naszym zdanym, myślenie firm bukmacherskich jest słuszne, ale zdecydowanie bardziej faworyzujemy Djere. Gra on sezon życia, osiągnął więcej niż przez resztę kariery i dopiero w tym roku tak naprawdę się otworzył i pokazał na co go stać. Tegoroczne rezultaty pozwalają mu na to, żeby wierzyć w dobry wynik także na French Open.

Patrząc na statystyki Ramosa, można odnieść wrażenie, że rozgrywa również bardzo dobry sezon. Jednak bilans jego występów na mączce jest zrobiony na niższym poziomie, aniżeli ma to miejsce u Serba. Owszem, potrafi grać na clayu i jest groźny przez swoją lewą rękę, ale na ten moment, to nie ten poziom.

Na co postawić?

Nie spodziewamy się jakiejś gładkiej wygranej Djere bez straty seta, ale na długim dystansie ma on więcej do zaoferowania i wydaje się, że mimo wszystko, będzie to pewne zwycięstwo.

Roland Garros: Albert Ramos-Vinolas – Laslo Djere, typ; Djere, kurs: 1.72.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Podcast #kasujemy

Reklama