Typy tenisowe: Aljaz Bedene – Pablo Cuevas

Typy tenisowe
Oceń

Jeszcze tej nocy przeniesiemy się ponownie do argentyńskiej Cordoby, gdzie o półfinał zmierzą się Aljaz Bedene i Pablo Cuevas. Bukmacherzy dość ostrożnie podeszli do tego spotkania spodziewając się wyrównanego pojedynku, choć ze wskazaniem na Urugwajczyka i my zdecydowanie się z tym zgadzamy.

Szok! Płatne typy z gwarancją! Sprawdź

Naszym zdaniem, Cuevas jest faworytem tego pojedynku, gdyż to tak naprawdę jego środowisko i tutaj jest bardzo groźny. Nie mówimy o samej nawierzchni, bo Bedene ma na niej również dobry bilans, ale mączka w Ameryce Południowej znacznie różni się od tej europejskiej, co faworyzuje Pablo.

Cuevas bardzo dobrze serwuje, pierwszy serwis jest jego najgroźniejszą bronią wraz z mocnym forehandem. On nieco różni się od tych typowych zawodników z tej części świata, gdyż potrafi grać naprawdę ofensywnie, co przynosi rezultaty. Bedene do Cordoby przyjechał bez zwycięstwa, natomiast tu pokonał Marterera i samego Fabio Fogniniego. Oczywiście ten rezultat z Włochem trzeba brać z przymrużeniem oka, gdyż faworyci pokazali, że nie interesuje ich ten turniej, a jest to dla nich jedynie zapoznanie się z nawierzchnią przed ważniejszymi imprezami.

Na co postawić?

Biorąc pod uwagę nawierzchnię, klimat i ogranie w tym rejonie świata zdecydowanie polecamy grę na Cuevasa. Dodając do tego fakt, iż potrafi grać bardzo dobrze wykorzystując swój serwis, to spodziewamy się pewnego zwycięstwo Urugwajczyka.

ATP Cordoba, Aljaz Bedene – Pablo Cuevas, typ: Cuevas, 1.71.

PZBUK oferuje nowym graczom świetny bonus w postaci darmowego zakładu w wysokości 50 zł. Jak go otrzymać?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu oraz postawić zakład z kursem minimum 1.8. Kwota zakładu kwalifikującego do skorzystania z oferty wynosi 50 zł lub więcej.

Czy przegrasz, czy wygrasz pierwszy zakład, gdy ponownie zalogujesz się na konto, otrzymasz za darmo 50 zł. Otrzymany zakład możesz wykorzystać na zakład wielokrotny z kursem min. 2.0.

Wygrane z darmowego zakładu obejmują wyłącznie kwotę ponad stawkę postawionego zakładu i co dla Ciebie najważniejsze nie są objęte wymogiem obrotu przed wypłatą.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji, która trwa tylko do końca roku. Kliknij TUTAJ, aby odebrać darmowy zakład 50 zł.

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB