Typy tenisowe: Aljaz Bedene – Pablo Cuevas

Typy tenisowe

Jeszcze tej nocy przeniesiemy się ponownie do argentyńskiej Cordoby, gdzie o półfinał zmierzą się Aljaz Bedene i Pablo Cuevas. Bukmacherzy dość ostrożnie podeszli do tego spotkania spodziewając się wyrównanego pojedynku, choć ze wskazaniem na Urugwajczyka i my zdecydowanie się z tym zgadzamy.

Naszym zdaniem, Cuevas jest faworytem tego pojedynku, gdyż to tak naprawdę jego środowisko i tutaj jest bardzo groźny. Nie mówimy o samej nawierzchni, bo Bedene ma na niej również dobry bilans, ale mączka w Ameryce Południowej znacznie różni się od tej europejskiej, co faworyzuje Pablo.

Cuevas bardzo dobrze serwuje, pierwszy serwis jest jego najgroźniejszą bronią wraz z mocnym forehandem. On nieco różni się od tych typowych zawodników z tej części świata, gdyż potrafi grać naprawdę ofensywnie, co przynosi rezultaty. Bedene do Cordoby przyjechał bez zwycięstwa, natomiast tu pokonał Marterera i samego Fabio Fogniniego. Oczywiście ten rezultat z Włochem trzeba brać z przymrużeniem oka, gdyż faworyci pokazali, że nie interesuje ich ten turniej, a jest to dla nich jedynie zapoznanie się z nawierzchnią przed ważniejszymi imprezami.

Na co postawić?

Biorąc pod uwagę nawierzchnię, klimat i ogranie w tym rejonie świata zdecydowanie polecamy grę na Cuevasa. Dodając do tego fakt, iż potrafi grać bardzo dobrze wykorzystując swój serwis, to spodziewamy się pewnego zwycięstwo Urugwajczyka.

ATP Cordoba, Aljaz Bedene – Pablo Cuevas, typ: Cuevas, 1.71.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.