Typy tenisowe: Amanda Anisimova – Kiki Bertens

Typy tenisowe

Po przerwie, związanej z obfitymi opadami deszczu, wracamy do Rzymu i pewne jest to, że pogoda tym razem nie przeszkodzi zawodniczkom i zawodnikom. Pewne jest też dla nas to, że w pojedynku Amandy Anisimovej z Kiki Bertens jest wyraźna faworytka i nie spodziewamy się, by miały tu miejsce jakieś niespodzianki.


Zdecydowaną faworytką do zwycięstwa jest oczywiście Holenderka, która niedawno triumfowała w Madrycie. Gdyby nie opady deszczu i dłuższa przerwa, to pewnie byśmy się nie zdecydowali na ten zakład, bo trochę czasu dla mediów potrzebowała po wygranej. Od tamtego czasu minęło jednak 5 dni, zatem regeneracja i powrót do walki o kolejne punkty. Holenderka na mączce czuje się jak ryba w wodzie. Dobrze serwuje, pewnie prowadzi grę i potrafi „posprzątać” przy siatce. Jest w wysokiej formie, więc nie obawiamy się o jakiekolwiek przestoje.

Anisimova, mimo, że wygrała turniej w Bogocie, to tak naprawdę na mączce spisuje się dość przeciętnie. Jej serwis i mocne uderzenia, przede wszystkim z forehandu, tracą na wartości. Do tego ma duże problemy z poruszaniem się po korcie ziemnym, co powoduje błędy przez złe ustawienie. Brakuje jej elastyczności i estetyki na clayu, więc ciężko dać jej jakiekolwiek szanse.

Na co postawić?

Zapowiada się bardzo pewne zwycięstwo Bertens bez straty seta, dlatego idziemy w tym kierunku. Jej przewaga jest zbyt duża i tylko słaby dzień Holenderki może ten zakład zaprzepaścić.

WTA Rzym: Amanda Anisimova – Kiki Bertens, typ: Bertens 2:0, kurs: 1.60.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Reklama

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy

Dołącz do nas na FB