Typy tenisowe: Stefanos Tsitsipas – Jannik Sinner

Typy tenisowe
Oceń

Zaglądamy dziś także na męski turniej w Rzymie i ciekawe spotkanie dwóch młodych tenisistów, mianowicie Stefanosa Tsitsipasa i Jannika Sinnera. Wiekowo dzieli ich niewiele, ale tenisowo jednak dużo, dlatego wybieramy to spotkanie pod analizę.


Od pewnego czasu zachwyty nad młodym Sinnerem nie milkną, ale naszym zdaniem, są one na wyrost. Owszem, potrafi grać na niezłym poziomie, ale brakuje mu ogrania, doświadczenia i bardzo często się gubi. Często podejmuje złe decyzje. W spotkaniu z Grekiem może nie wytrzymać pod każdym względem, gdyż jest on na ten moment dwie klasy niżej.

Nie spodziewaliśmy się, że bukmacherzy zaoferują nam tak przyjemne linie na Tsitsipasa. Miał dość wyczerpujący turniej w Madrycie, ale dzięki pogodzie zdołał się zregenerować, więc świeżość powinna wrócić. Grek ma w sobie to coś – potrafi być „killerem” na korcie. Nie przydarzają mu się raczej takie mecze, kiedy kogoś lekceważy. Powinien zagrać spokojnie swoje, zwłaszcza, że dzisiaj rozegra dwa spotkania. Dużo lepiej serwuje, lepiej gra z baseline i ma więcej charakteru, a to w zupełności wystarczy na pokonanie takiego rywala.

Na co postawić?

Biorąc pod uwagę umiejętności, doświadczenie, sferę mentalną, ale też formę, to idziemy zdecydowanie w kierunku Stefanosa. Nie powinien on zostawić suchej nitki na Włochu.

ATP Rzym: Stefanos Tsitsipas – Jannik Sinner, typ: Tsitsipas -4,5 gema, kurs: 1.60.

Uwaga! Ruszyła akcja freebetów dla nowych graczy, którzy nie mają jeszcze konta w ETOTO. Każdy kto nie ma konta u tego bukmachera może odebrać swoje 20 zł na grę.

Kliknij TUTAJ, aby odebrać swoje 20 zł i mieć konto w ETOTO.

Po odebraniu freebeta oferta powitalna w ETOTO wygląda bez zmian: bonus 200% do 100 zł, a przy drugiej wpłacie, gdzie bonus 100% do 900 zł, jeśli wpłata jest wyższa lub równa 40 zł, to gracz otrzyma kolejny Freebet 20 zł.

Gracze, którzy zarejestrowali się w ETOTO przed 01. lutego i nie skorzystali jeszcze z żadnej innej oferty będą uprawnieni do Freebetu 20 zł od zalogowania.

Kliknij TUTAJ, aby odebrać swoje 20 zł i mieć konto w ETOTO.

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB