Typy tenisowe: Stefanos Tsitsipas – Jannik Sinner

Typy tenisowe

Zaglądamy dziś także na męski turniej w Rzymie i ciekawe spotkanie dwóch młodych tenisistów, mianowicie Stefanosa Tsitsipasa i Jannika Sinnera. Wiekowo dzieli ich niewiele, ale tenisowo jednak dużo, dlatego wybieramy to spotkanie pod analizę.

Płatne typy z gwarancją! Sprawdź

Od pewnego czasu zachwyty nad młodym Sinnerem nie milkną, ale naszym zdaniem, są one na wyrost. Owszem, potrafi grać na niezłym poziomie, ale brakuje mu ogrania, doświadczenia i bardzo często się gubi. Często podejmuje złe decyzje. W spotkaniu z Grekiem może nie wytrzymać pod każdym względem, gdyż jest on na ten moment dwie klasy niżej.

Nie spodziewaliśmy się, że bukmacherzy zaoferują nam tak przyjemne linie na Tsitsipasa. Miał dość wyczerpujący turniej w Madrycie, ale dzięki pogodzie zdołał się zregenerować, więc świeżość powinna wrócić. Grek ma w sobie to coś – potrafi być „killerem” na korcie. Nie przydarzają mu się raczej takie mecze, kiedy kogoś lekceważy. Powinien zagrać spokojnie swoje, zwłaszcza, że dzisiaj rozegra dwa spotkania. Dużo lepiej serwuje, lepiej gra z baseline i ma więcej charakteru, a to w zupełności wystarczy na pokonanie takiego rywala.

Na co postawić?

Biorąc pod uwagę umiejętności, doświadczenie, sferę mentalną, ale też formę, to idziemy zdecydowanie w kierunku Stefanosa. Nie powinien on zostawić suchej nitki na Włochu.

ATP Rzym: Stefanos Tsitsipas – Jannik Sinner, typ: Tsitsipas -4,5 gema, kurs: 1.60.

Na ETOTO ruszyła nowa oferta powitalna. Każdy gracz zakładający konto otrzymuje bonus przy pierwszej wpłacie wysokości 200% wpłaty. Warunki obrotu pozostają bez zmian.

Natomiast "starzy" gracze którzy założyli konto wcześniej, bedą mogli wykorzystać poprzednią promocje przez miesiąc:

- rejestacja przed 1.08 i odbiór freebeta

- pierwsza wpłata po 1.08 obowiązuje wg nowej oferty powitalnej: 200% do 200 złotych

- druga wpłata wg starej oferty 100% do 900 złotych i przy wpłacie powyżej 40 złotych freebet 20 złotowy.

Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w ETOTO.

Reklama

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy

Dołącz do nas na FB