Typy tenisowe: Ana Bogdan – Sara Sorribes Tormo

Typy tenisowe
Oceń

Dzisiaj zameldujemy się w Bogocie, gdzie czeka nas mecz drugiej rundy pomiędzy Aną Bogdan i Sarą Sorribes Tormo. Faworytką tego pojedynku jest oczywiście Hiszpanka, która w ostatnim czasie prezentuje się naprawdę dobrze.


Sorribes Tormo zanotowała udany start w Charleston, choć dotarła tam tylko do 2. rundy, to przegrała ze Sloane Stephens po bardzo wyrównanym meczu. Jest to zawodniczka cechująca się niekonwencjonalnym tenisem, często zmienia rytm gry i potrafi rywalkom poplątać nogi.

Ana Bogdan z kolei zanotowała w Bogocie pierwsze zwycięstwo w tym sezonie. Po 2,5 godzinnym meczu wyeliminowała Chloe Pacquet, a mecz stał na słabiutkim poziomie. Brakuje jej pewności, często popełnia błędy i nie widzimy jej w tym starciu z takim tenisem rywalki.

Rumunka broni punktów za półfinał, ale ciężko będzie tego dokonać, bo naszym zdaniem zobaczymy tu pewne zwycięstwo Sary.

WTA Bogota: Ana Bogdan – Sara Sorribes Tormo, typ: Sorribes Tormo -3,5 gema, kurs: 1.70.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB