Typy tenisowe: Ana Bogdan – Sara Sorribes Tormo

Typy tenisowe
Oceń

Dzisiaj zameldujemy się w Bogocie, gdzie czeka nas mecz drugiej rundy pomiędzy Aną Bogdan i Sarą Sorribes Tormo. Faworytką tego pojedynku jest oczywiście Hiszpanka, która w ostatnim czasie prezentuje się naprawdę dobrze.


Sorribes Tormo zanotowała udany start w Charleston, choć dotarła tam tylko do 2. rundy, to przegrała ze Sloane Stephens po bardzo wyrównanym meczu. Jest to zawodniczka cechująca się niekonwencjonalnym tenisem, często zmienia rytm gry i potrafi rywalkom poplątać nogi.

Ana Bogdan z kolei zanotowała w Bogocie pierwsze zwycięstwo w tym sezonie. Po 2,5 godzinnym meczu wyeliminowała Chloe Pacquet, a mecz stał na słabiutkim poziomie. Brakuje jej pewności, często popełnia błędy i nie widzimy jej w tym starciu z takim tenisem rywalki.

Rumunka broni punktów za półfinał, ale ciężko będzie tego dokonać, bo naszym zdaniem zobaczymy tu pewne zwycięstwo Sary.

WTA Bogota: Ana Bogdan – Sara Sorribes Tormo, typ: Sorribes Tormo -3,5 gema, kurs: 1.70.

PZBUK oferuje nowym graczom świetny bonus w postaci darmowego zakładu w wysokości 50 zł. Jak go otrzymać?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu oraz postawić zakład z kursem minimum 1.8. Kwota zakładu kwalifikującego do skorzystania z oferty wynosi 50 zł lub więcej.

Czy przegrasz, czy wygrasz pierwszy zakład, gdy ponownie zalogujesz się na konto, otrzymasz za darmo 50 zł. Otrzymany zakład możesz wykorzystać na zakład wielokrotny z kursem min. 2.0.

Wygrane z darmowego zakładu obejmują wyłącznie kwotę ponad stawkę postawionego zakładu i co dla Ciebie najważniejsze nie są objęte wymogiem obrotu przed wypłatą.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji, która trwa tylko do końca roku. Kliknij TUTAJ, aby odebrać darmowy zakład 50 zł.

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB