Typy NHL: New York Islanders – Pittsburgh Penguins

typy NHL
Oceń

Z typami z NHL wkraczamy w fazę Playoffs i wpadamy do hali Barclays Center, która znajduje się w nowojorskim Brooklynie.

Szok! Płatne typy z gwarancją! Sprawdź

Dobrze zacząć Playoffs to podstawa. Z pewnością obie drużyny będą chciały wygrać, jakże ważny mecz numer jeden. Na papierze faworytem tej serii są goście z Pittsburgha.

Jednak pojawienie się w drużynie z Nowego Jorku nowego trenera kompletnie odmieniło tę ekipę. Barry Trotz i jego asystenci poprowadzili drużynę do 103 punktów w sezonie zasadniczym. Dało im to prawie pierwsze miejsce w dywizji Metropolitarnej. Kluczem była poprawa gry w defensywie i lepsze przygotowanie bramkarzy. Uważamy, że ściany pomogą gospodarzom i to oni lepiej rozpoczną postseason. Stawiamy na Islanders. Powodzenia!

New York Islanders – Pittsburgh Penguins, typ: 1 OT, kurs: 1.88.

Uwaga! Ruszyła akcja freebetów dla nowych graczy, którzy nie mają jeszcze konta w ETOTO. Każdy kto nie ma konta u tego bukmachera może odebrać swoje 20 zł na grę.

Kliknij TUTAJ, aby odebrać swoje 20 zł i mieć konto w ETOTO.

Po odebraniu freebeta oferta powitalna w ETOTO wygląda bez zmian: bonus 200% do 100 zł, a przy drugiej wpłacie, gdzie bonus 100% do 900 zł, jeśli wpłata jest wyższa lub równa 40 zł, to gracz otrzyma kolejny Freebet 20 zł.

Gracze, którzy zarejestrowali się w ETOTO przed 01. lutego i nie skorzystali jeszcze z żadnej innej oferty będą uprawnieni do Freebetu 20 zł od zalogowania.

Kliknij TUTAJ, aby odebrać swoje 20 zł i mieć konto w ETOTO.

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB