Typy tenisowe: Dajana Jastremska – Aryna Sabalenka

Typy tenisowe

Turniej w Strasbourgu to impreza poprzedzająca Roland Garros, więc warto tu być ostrożnym. Wydaje się jednak, że jeśli tenisistki doszły już do półfinału i przeczekały tam trudne warunki pogodowe, to po prostu im tu zależy. Obie zawodniczki nie są w rewelacyjnej formie, zwłaszcza na mączce, dlatego szukają tu pewności i lepszej dyspozycji przed ważnym turniejem.

Wspomnieliśmy o tym, że obie nie grają zbyt dobrze na mączce, ale zdecydowanie gorzej, na tej nawierzchni, radzi sobie Sabalenka. Zawodniczka z potężnym uderzeniem kończącym, ale też mocno zbudowana, co znacznie przeszkadza jej w poruszaniu się po korcie ziemnym. O Jastremskiej też można powiedzieć, że ma naprawdę solidne uderzenie, ale jest bardziej dynamiczna. Lepiej porusza się po korcie, ma więcej możliwości technicznych typu drop shot czy tego typu zagrania, dlatego tutaj ma zdecydowaną przewagę. Obie serwują na podobnym poziomie, będą szukać wygrywających returnów, więc w dużej mierze ważna będzie dyspozycja dnia.

Na co postawić?

Ukrainka bardziej przekonywała całym sezonem gry na clayu, bardziej tu pasuje niż Sabalenka, dlatego idziemy w jej kierunku. Liczymy, że zagra dobry mecz, a wtedy jest w stanie pokonać każdego, a zwłaszcza Sabalenkę na mączce.

WTA Strasbourg: Dajana Jastremska – Aryna Sabalenka, typ: Jastremska, kurs: 1.85.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na wtorek https://tylkopilka.pl/typy-bukmacherskie-na-dzis-dubel-na-wtorek-27/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Atalanta – Brescia – Typ, kurs, analiza https://tylkopilka.pl/atalanta-brescia-typ-kurs-analiza/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na poniedziałek https://tylkopilka.pl/typy-bukmacherskie-na-dzis-dubel-na-poniedzialek-28/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…

Reklama