Typy tenisowe: Diana Marcinkievica – Julia Goerges

Typy tenisowe

Dość wyjątkowo, bo już w piątek, zaczynamy zaczynamy rywalizację w Pucharze Federacji, w której zmierzą się Łotyszki z Niemkami, a pod lupę bierzemy spotkanie Diany Marcinkievicy i Julii Georges.

Zdecydowaną faworytką tego spotkania jest oczywiście Niemka, która w hali czuje się jak ryba w wodzie. Świetnie serwuje i jej płaskie uderzenia są tu ogromnym atutem.

Dianę z kolei obserwowaliśmy już od WTA Katowice. Niczym nie zachwyciła i od tamtego momentu, a więc kilku lat, nie zanotowała żadnego progresu. Jest to zawodniczka co najmniej o 2 klasy niżej od Julii, więc spodziewamy się jej wyraźnej porażki.

Idziemy pewnie w zwycięstwo Georges, bo to powinna być dla niej formalność.

Fed Cup: Diana Marcinkievica – Julia Goerges, typ: Goerges -5.5 gema, kurs: 1.68.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Podcast #kasujemy

Reklama