Typy tenisowe: Stefanos Tsitsipas – Stan Wawrinka

Typy tenisowe

Czeka nas dziś na kortach Rolanda Garrosa bardzo ciekawe spotkanie. Tsitsipas zmierzy się z Wawrinką i ciężko tu wskazać murowanego faworyta, choć bukamcherzy wskazują na Greka.

My podchodzimy do tego sceptycznie, gdyż Tsitsipas nie gra jakoś oszałamiająco. W starciach z Dellienem i Krajinoviciem miewał słabsze momenty, zabrakło jakości ze strony rywali, by te mecze trwały dłużej, bo ewidentnie Stefanos był jeszcze bardziej do nadgryzienia.

Wawrinka z kolei mocno rozwinął się w tym turnieju. Zmiótł z kortu Garina i potem pewnie pokonał Dimitrova bez straty seta. Świetnie serwował przez cały mecz, pozwolało to na kontrolowanie gry i cały mecz był pod kontrolą Szwajcara.

Serwis będzie kluczem w tym pojedynku, ale też gra z głębi kortu. Stan ma jeszcze pokłady zapasowe, dlatego sądziemy, że będzie w stanie wygrać ten mecz. Tsitsipas jest nierówny, dlatego warto spróbować zagrać Szwaicara.

Stefanos Tsitsipas – Stan Wawrinka, typ: Wawrinka, kurs: 2.13.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Reklama

Typy na rzuty rożne: Hoffenheim – Bayern https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-hoffenheim-bayern-2/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Lorient – Lyon https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-lorient-lyon/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Monaco – Strasbourg https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-monaco-strasbourg/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…