Typy tenisowe: Tennys Sandgren – Paolo Lorenzi

Typy tenisowe

Przed nami nowy tydzień w typach z tenisa, a więc inna lokalizacja. Udajemy się w podróż i tym razem przenosimy się do USA, a dokładniej do Nowego Jorku. Tam w pierwszej rundzie turnieju ATP zmierzą się Tennys Sandgren i Paolo Lorenzi.

Naszym zdaniem, zdecydowanym faworytem tego spotkania jest Tennys Sandgren. Choć będzie to jego pierwszy mecz po Australian Open, to jednak zagra przed własną publicznością. Do tego całkiem dobrze zaczął sezon wygrywając turniej w Auckland. Amerykanin charakteryzuje się dobrym serwisem i uderzeniami z końcowej linii, co na hali będzie miało duże znaczenie.

Paolo Lorenzi z kolei szuka formy, ale… coś nie może jej znaleźć. Po graniu na hardzie zdecydował zagrać w hali, by jeszcze później spróbować swoich sił na mączce. Na tej nawierzchni gra mu się na ogół najlepiej, ale tu również się nie popisał. Pod dachem ma bilans ujemny, dlatego uważamy, że nie będzie w tym pojedynku groźny.

Co zagrać?

Biorąc pod uwagę to, że Sandgren zagra u siebie, jego styl pasuje lepiej do gry w hali i ma lepszą formę, zdecydowanie idziemy w jego kierunku. Nie powinien mieć większych problemów z włoskim tenisistą, dlatego wybieramy handicap gemowy.

ATP Nowy Jork: Tennys Sandgren – Paolo Lorenzi, typ: Sandgren -3,5 gema, kurs: 1.62.

Na ETOTO ruszyła nowa oferta powitalna. Każdy gracz zakładający konto otrzymuje bonus przy pierwszej wpłacie wysokości 200% wpłaty. Warunki obrotu pozostają bez zmian.

Natomiast "starzy" gracze którzy założyli konto wcześniej, bedą mogli wykorzystać poprzednią promocje przez miesiąc:

- rejestacja przed 1.08 i odbiór freebeta

- pierwsza wpłata po 1.08 obowiązuje wg nowej oferty powitalnej: 200% do 200 złotych

- druga wpłata wg starej oferty 100% do 900 złotych i przy wpłacie powyżej 40 złotych freebet 20 złotowy.

Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w ETOTO.

Reklama


Odbierz 600 zł bez konieczności obrotu! https://tylkopilka.pl/odbierz-600-zl-bez-koniecznosci-obrotu/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Freiburg – Union Berlin https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-freiburg-union-berlin/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Feyenoord – Excelsior https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-feyenoord-excelsior/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…