Typy tenisowe: Tennys Sandgren – Paolo Lorenzi

Typy tenisowe
Oceń

Przed nami nowy tydzień w typach z tenisa, a więc inna lokalizacja. Udajemy się w podróż i tym razem przenosimy się do USA, a dokładniej do Nowego Jorku. Tam w pierwszej rundzie turnieju ATP zmierzą się Tennys Sandgren i Paolo Lorenzi.


Naszym zdaniem, zdecydowanym faworytem tego spotkania jest Tennys Sandgren. Choć będzie to jego pierwszy mecz po Australian Open, to jednak zagra przed własną publicznością. Do tego całkiem dobrze zaczął sezon wygrywając turniej w Auckland. Amerykanin charakteryzuje się dobrym serwisem i uderzeniami z końcowej linii, co na hali będzie miało duże znaczenie.

Paolo Lorenzi z kolei szuka formy, ale… coś nie może jej znaleźć. Po graniu na hardzie zdecydował zagrać w hali, by jeszcze później spróbować swoich sił na mączce. Na tej nawierzchni gra mu się na ogół najlepiej, ale tu również się nie popisał. Pod dachem ma bilans ujemny, dlatego uważamy, że nie będzie w tym pojedynku groźny.

Co zagrać?

Biorąc pod uwagę to, że Sandgren zagra u siebie, jego styl pasuje lepiej do gry w hali i ma lepszą formę, zdecydowanie idziemy w jego kierunku. Nie powinien mieć większych problemów z włoskim tenisistą, dlatego wybieramy handicap gemowy.

ATP Nowy Jork: Tennys Sandgren – Paolo Lorenzi, typ: Sandgren -3,5 gema, kurs: 1.62.

Uwaga! Ruszyła akcja freebetów dla nowych graczy, którzy nie mają jeszcze konta w ETOTO. Każdy kto nie ma konta u tego bukmachera może odebrać swoje 20 zł na grę.

Kliknij TUTAJ, aby odebrać swoje 20 zł i mieć konto w ETOTO.

Po odebraniu freebeta oferta powitalna w ETOTO wygląda bez zmian: bonus 200% do 100 zł, a przy drugiej wpłacie, gdzie bonus 100% do 900 zł, jeśli wpłata jest wyższa lub równa 40 zł, to gracz otrzyma kolejny Freebet 20 zł.

Gracze, którzy zarejestrowali się w ETOTO przed 01. lutego i nie skorzystali jeszcze z żadnej innej oferty będą uprawnieni do Freebetu 20 zł od zalogowania.

Kliknij TUTAJ, aby odebrać swoje 20 zł i mieć konto w ETOTO.

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB