UEFA: Badamy opcje rozgrywek w lipcu i sierpniu

sports news

UEFA zaprzeczyła opinii Aleksandra Ceferina, który oznajmił w rozmowie udzielonej stacji „ZDF”, że ​​Liga Mistrzów musi zakończyć się do 3 sierpnia.

„To nie jest prawda. Prezydent bardzo wyraźnie nie ustalił jeszcze dokładnych dat końca sezonu” – oświadczyła UEFA, odwołując się do słów Słoweńca.

„Analizuje obecnie wszystkie opcje z Europejskim Stowarzyszeniem Klubów oraz krajowymi ligami w grupie roboczej utworzonej 17 marca. Głównym priorytetem wszystkich jej członków jest ochrona zdrowia publicznego” – zaznaczono w komunikacie.

„Obecnie badane są opcje rozgrywek w lipcu i sierpniu, jeśli będzie to konieczne, w zależności od dat wznowienia i zgody władz krajowych” – podkreślono.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.