UEFA dopuściła anulowanie rozgrywek ligowych

sports news

UEFA spotkała się we wtorek, za pośrednictwem wideokonferencji z przedstawicielami 55 federacji i przedstawiła aktualizację sytuacji związanej z pandemią koronawirusa.

Na spotkaniu przedstawiono różne opcje kalendarza, obejmującego zarówno mecze reprezentacji narodowych, jak i rozgrywki klubowe.

Omówiono także finansowanie federacji w ramach programu Hat Trick. UEFA, potwierdziła, że wypełni swoje zobowiązania i dokona płatności zgodnie z planem.

UEFA mocno zarekomendowała zakończenie krajowych rozgrywek ligowych i pucharowych. Jednak w niektórych przypadkach UEFA dopuszcza anulowanie ligi. Wówczas będą miały zostosowanie nowe wytyczne, dotyczące udziału klubów z anulowanych lig w europejskich pucharach.

UEFA zaznaczyła, że wszelkie decyzje dotyczące powyższych tematów zostaną ogłoszone w czwartek, po posiedzeniu Komitetu Wykonawczego UEFA.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.