UEFA rozważa dwie opcje zakończenia sezonu

sports news

Komitet wykonawczy UEFA zorganizuje w czwartek wideokonferencję, ale jak poinformował francuski dziennik L’Equipe, żadne, ważne decyzje na niej nie zostaną podjęte.

UEFA ma poddać pod głosowanie dwa scenariusze dokończenia rozgrywek ligowych i pucharowych.

W pierwszym, ligi krajowe oraz europejskie puchary wracają latem i rozgrywane są równolegle. W drugim scenariuszu, UEFA najpierw pozwoli dokończyć sezony ligowe, a dopiero później zakończy Ligę Mistrzów i Ligę Europy.

Według L’Equipe w czwartek ma zostać podjęta decyzja o przeniesieniu mistrzostw Europy kobiet z połowy 2021 roku, na połowę 2022 roku.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.