Ukraina miała nie konsultować z UEFA naturalizacji Moraesa

sports news

Według informacji portugalskiego dziennika „Record” Ukraińska Federacja Piłkarska nie skonsultowała z UEFA kwestii naturalizacji Juniora Moraesa. Ukrainie grożą dwa walkowery w meczach eliminacji Euro 2020.

Urodzony w Brazylii napastnik rozegrał dwa spotkania w ramach eliminacji do mistrzostw Europy 2020. Wystąpił przeciwko Portugalii (0:0) i Luksemburgowi (2:1). Ukraina zdobyła cztery punkty, ale może zostać ukarana dwoma walkowerami.

Obie federacje zgłosiły protest, że Moraes nie był uprawniony do gry w tych spotkaniach. Aby móc reprezentować barwy danego kraju, piłkarz musi występować w tym państwie nieprzerwanie przez pięć lat. 31-latek na Ukrainie gra od 2012 roku, ale w międzyczasie trafił na wypożyczenie do Chin i to wzbudza wątpliwości.

Wcześniej sekretarz generalny Ukraińskiej Federacji Piłkarskiej (FFU) Yuriy Zapisotsky zapewnił, że kwestia naturalizacji Moraesa była omawiana z UEFA i FIFA. Portugalski dziennik „Record” podał jednak informację, że takie konsultacje nie odbyły się.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.