Uraz Jose Kante

sports news

Piłkarze Legii Warszawa rozpoczęli przygotowania do meczu z Wisłą Kraków. Po zwycięstwie z Lechem Poznań legioniści dostali dwa dni wolnego i we wtorek wrócili do zajęć.

Na treningu zabrakło Jose Kante, który w pucharowym pojedynku z Miedzią Legnica stłukł mięsień uda. Nieobecni byli również Arvydas Novikovas oraz Maciej Rosołek.

– Progres u obu zawodników jest widoczny i myślę, że niebawem dołączą do treningów z zespołem i będą do dyspozycji trenera Vukovicia – powiedział trener przygotowania fizycznego, Łukasz Bortnik, w rozmowie z serwisem legia.com.

Warszawianie w 28. kolejce rozgrywek zagrają na wyjeździe z Wisłą Kraków (niedziela g. 17:30).

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.