Ustalono oficjalny termin El Clasico

sports news

La Liga poinformowała o ostatecznym terminie zaległego El Clasico. FC Barcelona i Real Madryt zagrają 18 grudnia o godz. 20:00.

Pierwotnie mecz FC Barcelona – Real Madryt miał odbyć się 26 października. Został jednak przełożony ze względu na napiętą sytuację polityczną w stolicy Katalonii.

W międzyczasie pojawiały się różne pomysły jak rozwiazać ten problem. Jednym z nich było przeniesienie spotkania do Madrytu. Postanowiono rozegrać mecz na Camp Nou, ale w nowym terminie.

Tutaj też pojawiało się wiele pomysłów. Oba kluby chciały grać 18 grudnia, czemu na początku sprzeciwiały się ligowe władze ze względu na Puchar Hiszpanii.

Ostatecznie FC Barcelona i Real Madryt zagrają 18 grudnia o godz. 20:00.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.