Valeri: Trudno się odizolować, ale musimy

sports news

Diego Valeri oczekuje z niecierpliwością decyzji o wznowieniu rozgrywek Major League Soccer po przerwie spowodowanej wybuchem pandemii koronawirusa SARS-CoV-2.

Argentyńczyk od 2013 roku reprezentuje Portland Timbers i strzelił dla popularnych “Drwali” w sumie 78 goli oraz zanotował 81 asyst w 213 rozegranych spotkaniach.

– Mimo że ograniczenia ulegają zmniejszeniu, nadal jesteśmy zobowiązani do stosowania środków ostrożności – wyznał Valeri dla oficjalnego serwisu MLS.

– Musimy postępować ze świadomością, że to nie tylko coś, co może się nam przydarzyć, ale przede wszystkim możemy przekazać to coś komuś innemu – podkreślił Latynos.

– Szczerze mówiąc, trudno się odizolować, ale musimy. To najlepsze, co możemy zrobić, aby zapobiec tej chorobie. Nie ma innego sposobu na zminimalizowanie tej zarazy, przynajmniej na razie, więc jeśli to możliwe, musimy to robić – dodał Valeri.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Reklama


Odbierz 600 zł bez konieczności obrotu! https://tylkopilka.pl/odbierz-600-zl-bez-koniecznosci-obrotu/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Freiburg – Union Berlin https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-freiburg-union-berlin/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Feyenoord – Excelsior https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-feyenoord-excelsior/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…