Van Dael: Mieliśmy sporo szczęścia

sports news

Trener Zagłębia Lubin Ben Van Dael miał kilka uwag pod adresem swoich podopiecznych po wygranej w Kielcach z Koroną 2:0 w pierwszym piątkowym meczu 29. kolejki rozgrywek LOTTO Ekstraklasy.

„Miedziowi” po trzynastym zwycięstwie w bieżącym sezonie przesunęli się na piątą lokatę w klasyfikacji.

– Jak przypominam sobie pierwsza połowę, to pytam siebie, jak mogliśmy tu wygrać. Ten mecz zaczęliśmy dramatycznie. Nie ważne jakim systemem grasz, jeśli nie ma agresji, to można zapomnieć o dobrym wyniku – wyznał Van Dael dla oficjalnego serwisu Korony.

– Ta agresja nie powinna wychodzić zawsze od trenerów, ale też od samych zawodników. Mieliśmy sporo szczęścia, że dotrzymaliśmy do przerwy wynik 0:0. Tylko paru zawodników trzymało nas przy życiu. Nie widziałem tych automatyzmów w naszej grze. W przerwie o tym rozmawialiśmy i wróciliśmy do starego systemu – ujawnił Holender.

– Zaczęliśmy grać wyżej i wcześniej zaczynaliśmy pressing. Lepiej weszliśmy w drugą połowę. Po wprowadzeniu przez Koronę Soriano, było widać, że kielczanom nie pasuje ten wynik, dlatego podjęli więcej ryzyka. Spożytkowaliśmy wolną przestrzeń poprzez kontrataki. Była bardzo duża różnica, jeśli chodzi agresję w pierwszej i drugiej połowie – podsumował trener „Miedziowych”.

(za korona-kielce.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.