Van Dael pozostanie rok dłużej trenerem „Miedziowych”

sports news

Ben van Dael podpisał nowy kontrakt z Zagłębiem Lubin – poinformowali dwukrotni mistrzowie Polski na swojej oficjalnej stronie.

Holender na mocy osiągniętego porozumienia pozostanie opiekunem „Miedziowych” przynajmniej do 30 czerwca 2020 roku.

Van Dael szkoleniowcem Zagłębia Lubin został pod koniec października 2018 roku. „Miedziowi” niemal do samego końca sezonu walczyli o czwartą lokatę, która gwarantowała możliwość gry w eliminacjach Ligi Europy.

Holender prowadził dotychczas lubinian w 24 meczach. Wiosną „Miedziowi” pod jego wodzą trenera wygrali osiem meczów, zremisowali pięciokrotnie i przegrali zaledwie cztery razy. – Jesteśmy zadowoleni z dotychczasowej pracy trenera Bena van Daela. Założenia, które przyjęliśmy w momencie rozpoczęcia współpracy są realizowane, a drużyna pod wodzą Holendra poszła do przodu – podkreślił Michał Żewłakow.

– Wierzymy, że po przepracowaniu letniego obozu przygotowawczego, dokonaniu pewnych korekt w składzie, dobra praca będzie kontynuowana i dzięki poczuciu stabilizacji, trener będzie mógł nadal z dobrymi efektami prowadzić nasz zespół – podsumował dyrektor sportowy ekipy z Dolnego Śląska.

(za zaglebie.com)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.