Vassiljev opuścił Piast Gliwice

sports news

Piast Gliwice poinformował na oficjalnej stronie internetowej, że klub opuścił Konstantin Vassiljev. Umowa została rozwiązana za porozumieniem stron.

Kontrakt Estończyka z gliwickim klubem obowiązywał do końca czerwca 2020 roku. Został jednak rozwiązany niemal półtora roku wcześniej. Doświadczony pomocnik w ostatnim czasie grał tylko w rezerwach Piasta.

Vassiljev do Gliwic trafił pierwszy raz w 2014 roku, ale już po jednym sezonie przeniósł się do Jagiellonii Białystok. Wrócił w 2017 roku, w poprzednich rozgrywkach zaliczył łącznie 24 mecze i strzelił gola. W tym sezonie nie zagrał ani razu.

34-latek regularnie otrzymuje powołania do reprezentacji Estonii.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.