Vicente del Bosque obawia się koronawirusa

sports news

Były trener reprezentacji Hiszpanii Vicente del Bosque, w rozmowie z dziennikiem „Mundo Deportivo” przyznał, że obawia się zarażenia koronawirusem.

– W domu jest nas czworo i nigdzie nie wychodzimy. Nikt też do nas nie przychodzi, więc nie narażamy się na ryzyko zarażenia. Wiadomo, że ludzie starsi są najbardziej dotknięci tą chorobą, a ja mam już prawie 70 lat. Zdaję sobie sprawę z wpływu, jaki wirus ma na osoby starsze. Dla niektórych jest wręcz śmiertelny i to daje trochę poczucia strachu – powiedział del Bosque, który ograniczył wszystkie swoje aktywności.

– Kiedy przeszedłem na emeryturę, nie miałem żadnych obowiązków, z wyjątkiem bycia kierowcą mojego syna, którego zawoziłem do pracy. Poza tym dużo czasu spędzałem z przyjaciółmi, występowałem na wykładach oraz uczestniczyłem w różnych imprezach, bo nie umiem odmawiać. Teraz jednak nadszedł czas, aby ograniczyć wszystko, bo jak mówią nasi rządzący, to najlepszy sposób na powstrzymanie pandemii – dodał emerytowany trener.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.