Vinicuis: Zidane przemawia inaczej niż Solari

sports news

Vinicuis Junior w obecnym sezonie jest jednym z wyróżniających się zawodników Realu Madryt. Brazylijczyk w „Królewskich” jest niecały rok, a już mógł pracować z trzema różnymi trenerami.

Pierwszym z nich był Julen Lopetegui, który został bardzo szybko zwolniony. – Byłem trochę rozczarowany, bo on bardzo mi pomógł przed sezonem. Był też moim pierwszym trenerem w Europie – powiedział Vincius w rozmowie z „Cadena SER”.

– Trener Solari dał mi szansę gry, pozwolił, abym wykonywał swoją pracę. Mam do niego duży sentyment. On powiedział mi, że jeśli dobrze będę grał w drużynie młodzieżowej, to wtedy dostanę szansę w pierwszym zespole. Potem, kiedy trafiłem do pierwszej drużyny, dał mi szansę, którą obiecał – dodał.

– Oglądałem Zidane’a jako zawodnika na filmach wideo i był on niesamowity. Casemiro powiedział mi, że kiedy Zidane mówi, to on robi się trochę nerwowy. Jest pewna różnica w tym jak mówi Zidane w porównaniu do Solariego. On jest legendą, wygrał wszystko i jest wyjątkowy. Mi powiedział, że mam ze spokojem podchodzić do mojej kontuzji, abym wrócił silniejszy – stwierdził.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.