Vuković: Arka nie ma nic do stracenia

sports news

– Muszę powiedzieć, że sytuacja zdrowotna jest coraz lepsza. W tej chwili mamy mniej problemów niż kilka dni temu. Slisz, Kante, Novikovas, a nawet Rosołek są coraz bliżej powrotu, co nie znaczy, że będą gotowi na mecz z Arką Gdynia. Jedynie w przypadku Bartka Slisza może się to wydarzyć – powiedział przed meczem z Arką Gdynia, trener Legii Warszawa, Aleksandar Vuković.

– Z Arką nie będzie łatwo. Musimy wymagać od siebie więcej. Jesteśmy po najdłuższej przerwie w treningach od wielu lat i po najkrótszych przygotowaniach. Na topową formę trzeba zapracować i okazać cierpliwość. Nie zwalnia nas to jednak z odpowiedzialności i maksymalnej koncentracji. Musimy się skupić, by dawać z siebie maksimum możliwości. Arka ma nowego trenera i w dwóch meczach pokazali, że nie są bez szans, jeśli chodzi o utrzymanie. Jesteśmy tego świadomi – dodał 40-letni Serb.

– Arka nie ma nic do stracenia, może bardzo dużo zyskać. W takiej sytuacji zespół prezentuje się dużo lepiej niż wtedy, kiedy ma poczucie, że trzeba coś ugrać i nie można pozwolić sobie na stratę. Dla Arki trudniejszym meczem pod kątem psychologicznym jest spotkanie z Wisłą Kraków. To jest ich atut i musimy być gotowi, że ta drużyna, mając taką swobodę przed meczem z nami, będzie w stanie prezentować się dobrze. Są tam gracze, którzy potrafią grać w piłkę i jeśli będą mieli warunki i miejsce, będą groźni. Tak do tego podchodzę – podsumował Vuković, cytowany przez serwis legia.com.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.