Vuković: Czasami trzeba cierpieć z bólu i czuć z tego radość

sports news

Trener Legii Warszawa Aleksandar Vuković nie zamierza dokonywać większych zmian przed spotkaniem z Górnikiem w Zabrzu w ramach 29. kolejki LOTTO Ekstraklasy.

– Najważniejsze jest przygotowanie zespołu pod względem mentalnym oraz fizycznym. Jarosław Niezgoda, Radosław Majecki oraz Adam Hlousek nie będą brani pod uwagę – wyznał Vukovic dla oficjalnego serwisu mistrzów Polski.

– Wielkiej filozofii w tej chwili, jeśli chodzi o prowadzenie zespołu, nie ma. Zespół potrzebuje przede wszystkim regeneracji – podkreślił Serb, który na początku tygodnia zastąpił zwolnionego Ricardo Sa Pinto.

– Skupiam się na swojej robocie i na tym, na co mam realny wpływ, czyli na to, co drużyna ma zrobić w danym dniu i meczu. To jest dla mnie najbardziej istotne. Nauczyłem się, aby dziennikarzom pozwolić pisać i jednocześnie jak najmniej to czytać – stwierdził opiekun stołecznej drużyny.

– Liczy się tylko dana chwila i ten moment. Chcę, aby drużyna jak najszybciej złapała regularność. To jest coś, na czym mogę się skupić w najbliższym czasie. Ważna jest energia i zaangażowanie. Czasami trzeba cierpieć z bólu i czuć z tego radość – podsumował Vukovic.

(za legia.com)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.