Vukovic: Zasłużyliśmy na mistrzostwo

sports news

– Trudno lepiej zagrać mecz o takim ciężarze gatunkowym. Po kilku nieudanych spotkaniach czuliśmy, że jest to dla nas bardzo ważne spotkanie. Zmagaliśmy się w ostatnim czasie z wieloma problemami. Trudno wymagać od drużyny więcej, mogliśmy wygrać większą różnicą bramek. Zasłużyliśmy na mistrzostwo. Gratulacje dla chłopaków – powiedział na konferencji po wygranym meczu z Cracovią, trener Legii Warszawa, Aleksandar Vukovic.

– W Legii trzeba grać na maksimum umiejętności. Ten klub zasługuje na sukcesy. Stworzyliśmy bardzo dobrą drużynę. Cieszę się dane mi było dokończyć ten sezon. W sierpniu zakończyliśmy komplementowanie składu. Wtedy mało kto wierzył, że wszystko zmierza w dobrym kierunku. Wiedziałem, że jest to mocny skład, co potwierdzili sami zawodnicy – dodał Serb.

– Nawet po przerwie spowodowanej pandemią drużyna nie straciła swojego rytmu, aż do meczu z Piastem. Potem zaczęliśmy się męczyć, kilku zawodników złapało urazy. Nie graliśmy swojej piłki. Dzisiaj ponownie zagraliśmy na naszym normalnym poziomie – kontynuował.

– Nikt nie stawiał na nowych zawodników. Okazało się, że teraz wszyscy mówią o takich zawodnikach jak Karbownik, Majecki, Kante, Wszołek i wielu innych. Generalnie o ludziach wyciągniętych z głębokiej rezerwy. Wiedziałem, że ta drużyna będzie w stanie wygrać mistrzostwo – stwierdził 40-letni szkoleniowiec.

– Potrzebne są nam wzmocnienia. Pięciu lub sześciu zawodników na poziomie Mladenovicia, którego już sprowadziliśmy. Nie będziemy patrzeć na nazwiska. Bez tego nie będziemy w stanie się rozwijać – zakończył Vuko.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Reklama

Typy na rzuty rożne: Francja – Niemcy https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-francja-niemcy-2/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Węgry – Portugalia – Typ, kurs i analiza https://tylkopilka.pl/wegry-portugalia-typ-kurs-i-analiza/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Argentyna – Chile https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-argentyna-chile/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…