Wadim Wasiljew odszedł z AS Monaco

sports news

AS Monaco w oficjalnym komunikacie potwierdziło, że Wadim Wasiljew nie jest już wiceprezesem i dyrektorem generalnym francuskiego klubu.

Rosjanin sprawował swoją funkcję przez sześć lat. W tym czasie AS Monaco zostało mistrzem Francji, regularnie kończyło rozgrywki Ligue 1 na podium, a także awansowało do półfinału Ligi Mistrzów.

W tym sezonie zespół z Księstwa spisuje się jednak bardzo słabo. Z Champions League pożegnał się po fazie grupowej, a w lidze francuskiej walczy o utrzymanie. Za słabe wyniki posadą zapłacił Wadim Wasiljew.

Nowy wiceprezes i dyrektor generalny AS Monaco ma być znany 22 lutego.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.