Warnock: Jestem dumny z zawodników

sports news

Cardiff City przegrał u siebie z Liverpool FC 0:2 w niedzielnym meczu Premier League. Neil Warnock, menedżer walijskiej drużyny, docenił walkę swoich podopiecznych w starciu z „The Reds”.

– Jako menedżer, nie mogę prosić o więcej niż to, co dali z siebie zawodnicy. Jestem z nich bardzo dumny – powiedział Warnock, cytowany przez „BBC”.

Jego podopieczni zajmują 18. miejsce w tabeli i tracą trzy punkty do bezpiecznej strefy. Rozegrali jednak o jedno spotkanie więcej od wyprzedzających ich rywali. Do końca sezonu Cardiff City zostały do rozegrania trzy kolejki.

– Całkiem możliwe, że do utrzymania będziemy potrzebowali dwóch zwycięstw i remisu. To będzie trudne. Cały czas nie potrafimy zapomnieć o porażce z Chelsea. Nigdy nie widziałem w szatni tak przybitych zawodników po spotkaniu jak wtedy – dodał.

– Nasi kibice są zdumiewający przez cały sezon, a to pomaga menedżerowi. Oni wiedzą, że robię wszystko co w mojej mocy. My staramy się podnieść więcej, niż jesteśmy w stanie udźwignąć – stwierdził. „The Bluebirds” zagrają teraz na wyjeździe z zdegradowanym już Fulham FC.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.