Warnock: Poprowadzę Cardiff City w Championship

sports news

Trener Cardiff City Neil Warnock w rozmowie z telewizją „Sky Sports” potwierdził wcześniejsze informacje mediów, że pozostanie trenerem walijskiego zespołu w nowym sezonie.

Cardiff City zakończyło rozgrywki Premier League na 18. pozycji, co oznacza spadek. Nie będzie jednak zmiany trenera.

– Postaramy się wrócić tak szybko jak to możliwe. Fani traktowali nas wspaniale w ostatnich latach i chcemy im to wynagrodzić – powiedział Neil Warnock.

– Kibice bili brawo, nawet po spadku. Czuję się jak jeden z nich i zrobię wszystko co możliwe, by za rok świętować powrót do Premier League – dodał szkoleniowiec Cardiff City.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.