Warta pozyskała Mateusza Szczepaniaka

sports news

Mateusz Szczepaniak został nowym zawodnikiem Warty Poznań – poinformowali dwukrotni mistrzowie Polski na swojej oficjalnej stronie.

29-letni napastnik parafował kontrakt, obowiązujący do czerwca 2021 roku. Zawarte porozumienie zakłada również opcję przedłużenia współpracy o kolejne 12 miesięcy.

– To zawodnik o olbrzymim doświadczeniu na poziomie ekstraklasy. Zwiększamy więc siłę rażenia. Musieliśmy wzmocnić kadrę napastnikiem – wyznał Robert Graf.

– Mateusz świetnie pasuje do stylu gry zespołu trenera Piotra Tworka. Dużo pracuje na boisku, jest aktywny przy pressingu. Mam nadzieję, że nasza ofensywna para Gracjan Jaroch i Mateusz Szczepaniak da kibicom dużo radości – dodał dyrektor sportowy ekipy z Wielkopolski.

Urodzony w Lubinie piłkarz jako 17-latek trafił do AJ Auxerre, ale nie udało mu się zagrać we francuskiej ekstraklasie. Wrócił do Polski i zadebiutował w barwach Zagłębia Lubin. Zaliczył w sumie 118 występów na poziomie PKO Ekstraklasy w barwach Podbeskidzia Bielsko-Biała, Cracovii, Piasta Gliwice oraz Miedzi Legnica. Zdobył w nich 22 bramki. Ostatnio reprezentował cypryjski Enossis Neon Paralimniou.

– Wróciłem do Polski i chcę pomóc w zdobyciu awansu do ekstraklasy. Z takim zamiarem przychodzę do klubu. Mam nadzieję, że uda się to osiągnąć – deklaruje Mateusz Szczepaniak.

– Znam trenera Tworka z czasów wspólnej pracy w Miedzi Legnica. To z pewnością pomogło mi podjąć decyzję o tym, żeby związać się z Wartą Poznań. Jestem zadowolony. Mam nadzieję, że przepracujemy mocno okres przygotowawczy i od przełomu lutego i marca zaczniemy marsz ku ekstraklasie – podsumował nowy napastnik „Zielonych”.

(za wartapoznan.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.