Wes Morgan zostaje rok dłużej z Leicester City

sports news

Wes Morgan przedłużył kontrakt z Leicester City – poinformował klub z Premier League na swojej oficjalnej stronie.

35-letni obrońca związał się z popularnymi „Lisami” umową, obowiązującą do końca czerwca 2020 roku. Poprzednia wygasała dwanaście miesięcy wcześniej.

Wychowanek Nottingham Forest w koszulce zespołu z King Power Stadium zaliczył dotychczas 293 spotkania. Zdobył w nich trzynaście bramek i triumfował w 2016 roku w zmaganiach Premier League.

Wes Morgan na swoim koncie ma także trzydzieści występów w reprezentacji Jamajki. Z ekipą „Reggae Boyz” dotarł do finału rozgrywek o Złoty Puchar CONCACAF w 2015 roku.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.