West Ham United negocjuje transfer Gedsona Fernandesa

sports news

Gedson Fernandes może w styczniu trafić do Premier League. Rozmowy na temat jego sprowadzenia z Beinfiki Lizbona prowadzi West Ham United – donosi „Sky Sports”.

Wcześniej zawodnikiem bardzo mocno interesował się Manchester United. Teraz bardziej prawdopodobny wydaje się transfer 20-latka do West Hamu United.

„Sky Sports” donosi, że „Młoty” negocjują jego 18-miesięcznie wypożyczenie. W umowie między klubami miałaby zostać zawarta opcja przeprowadzenia transferu definitywnego.

Gedson Fernandes w obecnym sezonie wystąpił w 12 meczach Benfiki we wszystkich rozgrywkach. Ostatnio stracił jednak miejsce w składzie drużyny prowadzonej przez trenera Bruno Lage. Jego umowa z mistrzami Portugalii obowiązuje do 30 czerwca 2023 roku.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.