West Ham United włączył się do walki o Mandżukica

sports news

Według informacji „Sky Sports”, West Ham United włączył się do walki o pozyskanie Mario Mandżukica w nadchodzącym okienku transferowym.

Włoskie i angielskie media coraz częściej spekulują na temat przyszłości Mario Mandżukica, który obecnie jest graczem Juventusu FC. Wiele wskazuje na to, że Chorwat już w styczniu opuści stolicę Piemontu, nie wiadomo jednak, którą ligę wybierze jako następną.

Najnowsze doniesienia mówią o tym, że pozyskaniem tego piłkarza interesują się katarskie kluby, jednak on sam odrzucił możliwość przeprowadzki w ten rejon świata. W swych szeregach chętnie widziałby Mandżukica Manchester United, a zdaniem „Sky Sports” w styczniu ofertę chce również złożyć West Ham United.

33-latek ma ze „Starą Damą” ważną umowę do czerwca 2021 roku. Jego wartość jest szacowana na 18 milionów euro.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.