Wiceprezes West Hamu wbiła szpilkę Jose Mourinho

sports news

Wiceprezes West Ham United Karren Brady w swoim cotygodniowym felietonie w dzienniku „The Sun” odniosła się do niefortunnego treningu piłkarzy Tottenhamu, którzy mimo obowiązującego zakazu, ćwiczyli pod okiem Jose Mourinho.

„Martwię się o finansowe skutki pandemii, ale jeszcze bardziej martwię się o zdrowie i dobre samopoczucie piłkarzy. Wszyscy gracze Premier League są zamknięci w domach (z wyjątkiem niektórych z Tottenhamu) i jedyne co mogą zrobić, aby być w formie, to ćwiczyć na bieżni. Niektórzy moi piłkarze mieszkają w apartamentach, w których nie ma ogrodów i dosłownie, podkreślam dosłownie, chodzą po ścianach” – napisała Brady.

W piątek szefowa „Młotów” zrzekła się 30 procent wynagrodzenia, aby pomóc klubowi w przetrwaniu kryzysu. Piłkarze West Hamu również zrezygnowali z części pensji, ale klub nie poinformował o wysokości obniżki.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.