Wieteska: Cieszymy się z tego, jaki rezultat osiągnęliśmy

sports news

– Nie stwarzaliśmy wielu szans, ale wygrywa ten, kto strzeli więcej goli, a nie ten, kto częściej uderza. Cieszymy się z tego, jaki rezultat osiągnęliśmy – powiedział Mateusz Wieteska, cytowany przez portal „Łączy nas piłka”.


W drugim meczu grupy A rozegranym w ramach mistrzostw Europy U-21, reprezentacja Polski pokonała Włochy 1:0. Mateusz Wieteska ocenił po tym meczu, że jego zespół cieszy osiągnięty rezultat.

– Zdawaliśmy sobie sprawę z tego, że Włosi ruszą na nas od początku i dobrze, że to przetrzymaliśmy. Cały zespół pracował mocno w defensywie. Na pewno w pierwszej połowie rywale mieli więcej klarownych okazji do zdobycia bramki niż w drugiej – powiedział 22-latek.

– Po przerwie próbowali nas zaskoczyć dośrodkowaniami, jednak albo przecinaliśmy je my, obrońcy, albo Kamil Grabara. Zrealizowaliśmy to, co sobie zakładaliśmy. Nie stwarzaliśmy może wielu szans, ale wygrywa ten, kto strzeli więcej goli, a nie ten, kto częściej uderza. Cieszymy się z tego, jaki rezultat osiągnęliśmy – dodał obrońca.

Polacy mają teraz na koncie dwa zwycięstwa, bowiem pierwszy mecz wygrali z Belgią 3:2. Obecnie są liderem grupy z kompletem punktów na koncie. Za dwa dni zagrają z Hiszpanią i wystarczy im remis, by awansować do fazy pucharowej.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reklama

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy

Dołącz do nas na FB