Wigry pozyskały reprezentanta Afganistanu

sports news

Adam Najem wzmocnił Wigry – poinformował klub z Suwałk na swojej oficjalnej stronie.

25-letni zawodnik podpisał półroczny kontrakt z możliwością jego przedłużenia.

Reprezentant Afganistanu występuje na pozycji środkowego pomocnika. Całą swoją dotychczasową karierę spędził w Stanach Zjednoczonych, a jego ostatnim klubem było Memphis 901 FC. W 2018 roku zadebiutował w reprezentacji Afganistanu, w której rozegrał już osiem spotkań.

Wigry Suwałki zajmują po rundzie jesiennej przedostatnie miejsce w tabeli zaplecza PKO Ekstraklasy. Do znajdującego się nad strefą spadkową Chrobrego Głogów tracą jednak tylko punkt.

(za wigrysuwalki.eu)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.