„Wilki” wykupiły Raula Jimeneza

sports news

Raul Jimenez został definitywnie zawodnikiem Wolverhampton Wanderers. Z „Wilkami” podpisał umowę do 30 czerwca 2023 roku – poinformował oficjalnie angielski klub.

Meksykanin do tej pory grał na Molineux Stadium na zasadzie wypożyczenia z Benfiki Lizbona. W umowie była opcja wykupienia z czego skorzystały „Wilki”.

Raul Jimenez od kiedy trafił do Wolverhampton Wanderers stał się kluczowym zawodnikiem drużyny i nikt w klubie nie miał wątpliwości czy zdecydować się na wykupienie go z Benfiki.

Meksykanin w tym sezonie we wszystkich rozgrywkach zanotował łącznie 37 występów, strzelił piętnaście goli i zaliczył osiem asyst.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.