Willian: Chce grać dalej w Chelsea

sports news

Pomocnik Chelsea FC Willian w rozmowie z dziennikiem „Evening Standard” przyznał, że chce kontynuować karierę w londyńskim zespole. Zaznaczył też, że wszystko zależy od klubu.

Umowa Brazylijczyka jest ważna do 30 czerwca 2020 roku. Zatem najbliższe okno transferowe będzie ostatnią okazją, by zarobić na jego sprzedaży. Skrzydłowym interesuje się m.in. Paris Saint-Germain. Sam zawodnik przyznał, że chętnie zostanie w Londynie.

– Ja oczywiście chcę grać tutaj dalej, nie wiem natomiast czy chcą mnie w klubie – powiedział Willian.

– Chelsea jest dla mnie wyjątkowym zespołem. Zdobyłem tutaj tytuły, mam sympatię fanów i ludzi, którzy pracują w klubie – dodał reprezentant „Canarinhos”.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.