Willian: Nie myślę o powrocie do Brazylii, chcę zostać w Chelsea

sports news

Willian ma do końca tego sezonu ważny kontrakt z Chelsea FC. Choć interesuje się nim SC Corinthians Paulista, którego jest wychowankiem, to skrzydłowy wykluczył w najbliższym czasie swój powrót do Brazylii.

– Mówiąc o Corinthans, który wprowadził mnie do futbolu, darzę oczywiście ten klub wielką miłością. Jednak będąc szczerym, nie myślę o powrocie do Brazylii – powiedział Willian w rozmowie z „Esporte Interativo”.

– Uważam, że mam jeszcze wiele do zrobienia tutaj w Europie. Mam wyrobioną markę i jestem bardzo szczęśliwy w Chelsea – dodał.
– Oczywiście mój kontrakt wygasa z końcem sezon. Jestem jednak zadowolony w Chelsea i planuję tutaj zostać – podkreślił.

Willian gra w „The Blues” od 2013 roku. W obecnym sezonie wystąpił w 11 meczach we wszystkich rozgrywkach, w których strzelił dwa gole.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.