Wilson-Dean: Atmosfera w drużynie jest fajna

sports news

– Nikt wcześniej nie znał mojego imienia i nie traktował mnie poważnie – wyznał Bradley Wilson-Dean w rozmowie z oficjalnym serwisem Zdunek Wybrzeża Gdańsk.

Nowozelandczyk wzmocnił szeregi zespołu z Trójmiasta jesienią ubiegłego roku.

– Atmosfera w drużynie jest fajna, poznałem kolegów w drużynie i jest świetnie. Będę czekał z niecierpliwością na telefon z Gdańska, by pokazać co potrafię – zapowiada żużlowiec z Antypodów.

– Mieszkam z moją dziewczyną w Coventry i od marca do listopada przebywam w Wielkiej Brytanii. Później przebywam w Nowej Zelandii i tam też jeżdżę na żużlu, trzy razy z rzędu byłem mistrzem tego kraju, choć teraz poziom nie jest wielki. To, że jechałem w ośmiu zawodach na pewno mi pomogło – podkreślił Wilson-Dean.

– Żużlowcem był mój dziadek, Tony Wilson, a także tata i wujek. Jesteśmy żużlową rodziną. Ja sam zacząłem od żużla. Mam też kontakt z innymi byłymi zawodnikami, jak choćby Tony Briggs, który dobrze wspomina jazdę w Wybrzeżu, czy Bruce Cribb, który jest moim mentorem. Był nawet ze mną teraz w Gdańsku – dodał Nowozelandczyk.

(za wybrzezegdansk.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.