Wisła Płock – ŁKS Łódź – Typy Ekstraklasa

Typy Ekstraklasa

Typy na mecz Wisła Płock – ŁKS Łódź, czyli trzecie spotkanie siódmej kolejki Ekstraklasy. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Wisła w ostatni poniedziałek wygrała pierwszy mecz w tym sezonie, pokonując niespodziewanie na wyjeździe Pogoń Szczecin. Łodzianie natomiast, mają tyle samo punktów co ich dzisiejszy rywal (4), ale maja gorszy bilans bramkowy. Obie drużyny znajdują się obecnie w strefie spadkowej, zajmując odpowiednio 14. i 15. miejsce.

Typujemy, że w tym spotkaniu padną przynajmniej trzy gole. Jak zawsze zaglądamy do naszego systemu statystyk i sprawdzamy ile goli padało w domowych meczach płocczan przed własną widownią.

Typy na dziś

W wybranym zakresie strzelano średnio trzy gole na mecz i w czterech z siedmiu spotkań padały przynajmniej trzy gole. A jak na tym tle radzi sobie beniaminek? Łodzianie zagrali w tym sezonie tylko jeden mecz w sobotę na wyjeździe i wygrali go 2:1.

Sprawdźmy jeszcze ile goli padało w meczach, które sędziował w sobotę Krzysztof Jakubik.

Typy na dziś

Widzimy, że w tych spotkaniach padało średnio aż 3.43 gola na mecz. Do tego w aż pięciu z siedmiu starciach sędziowanych przez Jakubika była pokrywana linia 2.5 gola. W związku z tym stawiamy, że w meczu płockiej Wisły z łódzkim KS-em padną przynajmniej trzy gole.

Wisła Płock – ŁKS Łódź, typ: powyżej 2.5 gola, kurs: 1.90.

Teraz u nas aż TRZY zakłady bez ryzyka w Fortunie: 
do 100, 200 i aż 300 zł NA START.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Typy na dziś