Piast Gliwice – Lechia Gdańsk – Typy Ekstraklasa

Typy Ekstraklasa

Typy na mecz Piast Gliwice – Lechia Gdańsk, czyli czwarte spotkanie, siódmej kolejki Ekstraklasy. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Piast po sześciu kolejkach ma na koncie jedenaście punktów i zajmuje obecnie piąte miejsce w tabeli. Lechia natomiast ma tylko siedem „oczek” i plasuje się na 10. pozycji.

My w tym meczu stawiamy na mniej niż trzy gole, bo tak nam podpowiada nasz system statystyk. Sprawdzamy w nim, ile goli padało w meczach Piasta w Gliwicach w sobotnie popołudnia.

Typy na dziś

Widzimy, że w wybranym zakresie strzelano zaledwie 2.2 gola na mecz. W tylko dwóch z pięciu potyczek strzelano więcej niż dwa gole.

Sprawdźmy jeszcze ile goli strzelano w wyjazdowych meczach Lechii, które były rozgrywane w sobotę.

Typy na dziś

Tutaj mamy znacznie więcej goli, bo aż 3.33 na mecz. Jednak łatwo można zauważyć, że dwa spotkania podniosły meczową średnią. W 50 procentach tych spotkań kibice widzieli mniej niż trzy trafienia.

Jak zawsze sprawdzamy jeszcze ile goli pada w sobotnich meczach arbitra tego spotkania. Paweł Raczkowski sędziował w sobotę osiem meczów (dane z poprzedniego i tego sezonu) i w tych starciach padało 2.13 gola na mecz.

W związku z tym stawiamy, że meczu mistrzów Polski ze zdobywcami Pucharu padną mniej niż trzy gole.

Piast Gliwice – Lechia Gdańsk, typ: poniżej 2.5 gola, kurs: 1.90.

 

Teraz u nas aż TRZY zakłady bez ryzyka w Fortunie. Każdy do 100 zł. 
Zwrot na konto gracza w przypadku przegranej! Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Typy na dziś