Włókniarz pokonał Spartę, perfekcyjni Lindgren i Żagar

sports news

forBET Włókniarz Częstochowa pokonał Betard Spartę Wrocław 49:41 w niedzielnym sparingu rozegranym na obiekcie „Lwów”.

Najskuteczniejszym żużlowcem zawodów był Leon Madsen. Duńczyk wygrał cztery z pięciu swoich wyścigów, zdobywając w sumie czternaście punktów.

Dwa „oczka” mniej uzbierał niepokonany w czterech próbach Szwed Fredrik Lindgren, a dziewięć dorzucił Matej Żagar. Słoweniec również nie miał sobie równych w trzech swoich wyścigach.

Dziewięć punktów zgromadził najlepszy wśród przyjezdnych Maciej Janowski. Uczestnik cyklu Grand Prix zdołał wygrać jeden z czterech swoich biegów. Siedem „oczek” wywalczył w czterech startach Maksym Drabik, a tylko pięć Brytyjczyk Tai Woffinden.

Skuteczniejszy od trzykrotnego indywidualnego mistrza świata był także Max Fricke. Australijczyk, podobnie jak Janowski, wygrał jeden z czterech swoich wyścigów i zakończył zawody z dorobkiem sześciu punktów. Tyle samo zdobył dla „Lwów” Adrian Miedziński, który w jednym z pięciu swoich biegów był najszybszy.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.