Włoska prasa podała powód odejścia Milika z Napoli

sports news

Dziennik „Corriere dello Sport” zasugerował, że powodem prawdopodobnego odejścia Arkadiusza Milika z SSC Napoli jest obawa przed przegraną rywalizacją z Driesem Mertensem o miejsce w składzie.

Milik i Napoli rozmawiali na temat nowej umowy, ale negocjacje nie zakończyły się sukcesem. Powodem nie jest ani pensja, ani długość kontraktu.

Według włoskich mediów Polak ma obawy, że hierarchii napastników znajdzie się za plecami Driesa Mertensa i nie będzie regularnie grać.

Milik sezonie rozegrał 22 mecze, strzelił 22 goli. Według mediów chcą go pozyskać AC Milan i Inter Mediolan.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.