Włoski minister sportu: Nie wiemy, kiedy wróci Serie A

sports news

Włoski minister sportu Vincenzo Spadafora, przyznał w poniedziałek wieczorem na Facebooku, że nie wie kiedy tak naprawdę wrócą rozgrywki Serie A.

– Powrót musi odbywać się stopniowo. Sondaże pokazują, że ludzie chcą, aby rozgrywki się zakończyły już teraz. Ja nie jestem osobą, która wierzy w sondaże, nie podejmuję decyzji kierując się wyłącznie nimi. Dla nas o wiele łatwiej byłoby powiedzieć, że kończymy rozgrywki już dziś i zapewne wielu naukowców zgodziłoby się z nami.

– Uważam, że powrót rozgrywek piłkarskich jest bardzo ważny dla naszego kraju, ale musimy to robić bezpiecznie. Związek piłkarski przedłożył swoje wytyczne i one zostały rozpatrzone. Dzisiaj mamy koniec kwietnia i nie jesteśmy w stanie przewidzieć, jaka będzie ewolucja wirusa, czy będą przestrzegane zasady. Dlatego też dziś nie wiemy, kiedy zostaną wznowione rozgrywki.

– Twierdzenia o spisku przeciwko Serie A są absurdalne. Ostatnio pracowaliśmy nad tym, aby wznowić treningi od 18 maja, ale to wcale nie oznacza, że rozgrywki Serie A niebawem wrócą – dodał Spadafora.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.