Wszołek: Bramkę zadedykowałem mojej żonie

sports news

– Po straconej bramce byłem spokojny, bo wiedziałem, że się podniesiemy i będziemy stwarzali sytuacje. Wyrównujący gol przed przerwą dodał nam skrzydeł, a później poszliśmy za ciosem – powiedział po wygranym 5:1 meczu z Arką Gdynia, piłkarz Legii Warszawa, Paweł Wszołek.

– Po raz kolejny pokazaliśmy charakter. Nieważne jak zaczynasz, ważne jak kończysz. Na pewno nie jest łatwo grać po tak długiej przerwie. Cieszy to, że po ponad stu dniach zagraliśmy u siebie i wygraliśmy. Patrzymy już jednak do przodu. Teraz koncentrujemy się na jak najlepszej odnowie i kolejnym spotkaniu z Górnikiem w Zabrzu – dodał 28-letni pomocnik.

– Pierwszą bramkę zadedykowałem mojej żonie, z okazji szóstej rocznicy naszego ślubu. Drugiego gola natomiast, (ostatecznie zapisanego jako bramka samobójcza) chciałem zadedykować Williamowi Remy’emu. Wrócił do bardzo dobrej formy i znowu doznał kontuzji. Wiem jednak, że niebawem wróci i będzie naszym wzmocnieniem – zakończył Wszołek

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.